Specializujeme se na focení interiérů

Zabýváme se fotografickými službami pro malé i velké firmy, živnostníky i soukromé osoby. V našem portfoliu jsou profesionální fotografie interiérů a exteriérů, ale i produktové fotografie. Díky zkušenostem s tvorbou webových stránek a znalostí internetového marketingu přesně víme, jak by měly prezentační fotografie vypadat, aby zaujaly a přivedly k vám zákazníky.

Focení interiérů

Interiérové fotografie zachycují nejen vnitřní prostory budov, nábytek či doplňky, ale i celkovou atmosféru daného místa. Ta může být důležitým faktorem při získávání klientů. Fotografie interiérů jsou ideální pro prezentaci hotelových pokojů, restauračních zařízení, prostorů k pronájmu nebo pro firmy prodávající nábytek. Právě pro ně jsou fotografie na webových stránkách a propagačních materiálech jedním z hlavních kritérií, podle něhož si potenciální zákazník vybírá to, co hledá. A jak je všeobecně známo, hezký obrázek prodává. Pokud nezaujmete hned, zákazník půjde o dům dál. V tomto případě na jinou webovou stránku vaší konkurence. A že jich v nekonečném on-line světě je!

Pro fotografování interiérů máme k dispozici vysoce kvalitní širokoúhlý objektiv a potřebnou světelnou techniku, která zdůrazní krásy interiéru a vyzdvihne jeho klady. Poradíme si i s místy bez denního světla nebo hůře osvětlenými místnostmi, jako je například sklep, divadelní sály, tělocvičny nebo továrny. Víme, jak správně nafotit celek i jednotlivé detaily.
Využijte naše fotografické služby, získejte zákazníky a zvyšte si tržby. Na vzhledu záleží a dobrý první dojem je na webových stránkách k nezaplacení!

Focení interiérů
Focení exteriérů

Focení exteriérů

Exteriérové fotografie zachycují venkovní prostory, jako jsou zahrádky, parky, veřejná prostranství, autobazary. Zahrnují ale také fotografie domů, hotelů, zahradnictví, nejrůznějších budov, panoramatické snímky nebo fotografie určené pro zákresy vizualizací. Na rozdíl od interiérového fotografování u toho exteriérového může negativně zapůsobit faktor počasí. Proto se plánování fotografování exteriérů musí podřídit aktuálnímu počasí. Ani kvalitní technika si neporadí s deštěm či sněžením. Proto je důležité tento faktor při plánování focení neopomenout. Často je pak také vhodné fotit opakovaně a zachytit jak letní, tak i zasněžený exteriér. Zvlášť nabízíte-li celoroční ubytování v přírodě, na horách, u vody…

Reklamní fotografie exteriérů prodává, proto neváhejte a investujte do kvalitních fotografických služeb. Mnohonásobně se vám to vrátí v tržbách a spokojených klientech.